
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 179 kr
Beskrivelse
Gulvstående toalettpapirstativ med plass til tre ekstra ruller. Tidløst design
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Bredde | 111 mm |
| Design | Gulvstående |
| Montering | Frittstående |
| Type | Toalettpapirholder |
| Serie | Viola |
| Dybde | 291 mm |
| Høyde | 640 mm |
| Farge | Krom, Sort |


