


Toalettpapirholder HansgroheAddStoris
fra 838 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-3 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stilren toalettpapirholder fra Hansgrohe.
Hansgrohe AddStoris er en komplett serie baderomsprodukter i flere farger og utførelser til det moderne baderommet.
Øvrig
- Materiale: metall
- Veggmontering
- Skjult feste
Øvrig
- Materiale: metall
- Veggmontering
- Skjult feste
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hansgrohe |
|---|---|
| Farge | Børstet Bronse, Matt Hvit, Polert Gull |
| Bredde | 141 mm |
| Design | Vegghengt |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 40 mm |
| Høyde | 77 mm |
| Materiale | Metall |
| Serie | AddStoris |
| Produkttype | Toalettpapirholder |
| Garanti | 5 år |



