



Logis Krom 138
488 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-3 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Toalettpapirholder Logis fra Hansgrohe for veggmontering.
Annet
- Materiale: messing
- Veggmontering
- Materiale holder element: metall
Rengjøring
For å rengjøre ditt Hansgrohe produkt, tørk det med en myk ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men ingen skuremidler. Smuss og avleiringer av kalk kan fjernes med eddik eller en svak løsning av syre, du kan la den virke for en kort stund og skyll deretter med rikelig med vann.
- Materiale: messing
- Veggmontering
- Materiale holder element: metall
Rengjøring
For å rengjøre ditt Hansgrohe produkt, tørk det med en myk ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men ingen skuremidler. Smuss og avleiringer av kalk kan fjernes med eddik eller en svak løsning av syre, du kan la den virke for en kort stund og skyll deretter med rikelig med vann.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hansgrohe |
|---|---|
| Art.Nr. | 41723000 |
| Farge | Krom |
| Bredde | 138 mm |
| Design | Vegghengt |
| Montering | Skrues |
| Dybde | 92 mm |
| Høyde | 92 mm |
| Materiale | Messing |
| Serie | Logis |
| Type | Toalettpapirholder |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8744034 |
| EAN-nr | 4059625123119 |
