


Toalettpapirholder SmedboHouse R3411
fra 475 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Toalettpapirholder Smedbo Home R3411 er en elegant toalettpapirholder i fast modell. Denne holderen skrus eller limes opp med skjulte beslag bak den firkantede bakplaten.
10 års garanti Smedbo´s baderomstilbehør er av veldig høy kvalitet. Det er lagt stor vekt og omhu på materiale, produksjon, form og funksjon. Smedbo garanterer at produktene fungerer i en periode på 10 år fra kjøpsdatoen.
Egenskaper
| Varemerke | Smedbo |
|---|---|
| Farge | Børstet Krom, Krom |
| Bredde | 152 mm |
| Overflate | Blank, Matt |
| Design | Vägghängd |
| Montering | Skrues eller limes |
| Dybde | 34 mm |
| Høyde | 140 mm |
| Produsentens Art.Nr. | RK3411, RS3411 |
| Serie | House |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Toalettpapirholder |


