Beskrivelse
Toalettpapirholder Smedbo Outline Lite F636 er en stilren, gulvstående toalettpapirholder.
Egenskaper
| Varemerke | Smedbo |
|---|---|
| Bredde | 170 mm |
| Lengde | 170 mm |
| Design | Golvstående |
| Montering | Frittstående |
| Type | Reserverullholder, Toalettpapirholder |
| Høyde | 615 mm |
| Farge | Hvit, Rustfri, Sort |
| Materiale | Rustfritt, Rustfritt Stål |
| Serie | Outline Lite |
| Overflate | Blank |
| Antall | 1 st/frp |
| Dybde | 170 mm |




