



Toalettpapirholder SmedboOutline med Hylle 3411Sort
1 101 kr
Farge: Sort

Outline med Hylle 3411
Sort1 101 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 125 kr
Beskrivelse
Toalettpapirholder Smedbo Outline med Hylle 3411 er en unik holder med hylle. Den er inspirert av at stadig flere tar med seg mobiltelefonen inn på badet, og dermed så vi behovet. Hyllen er et praktisk sted å oppbevare små baderomsartikler eller dekorative detaljer.
Toalettpapirholderen inngår i Smedbos baderomsserie OUTLINE, men kan også styles sammen med alle deres baderomsserier. I designet er den mest lik baderomsserien AIR på grunn av det smale monteringsfestet.
Egenskaper
- Materiale: Messing
- Hylle: 94 x 170 mm
- Total lengde: 303 mm
- 10 års garanti
10 års garanti
Smedbo´s baderomstilbehør er av veldig god kvalitet. Stor vekt og omsorg har blitt lagt ned med tanke på materiale, produksjon, form og funksjon. Smedbo garanterer produktenes funksjon i 10 år regnet fra innkjøpsdato.
Egenskaper
- Materiale: Messing
- Hylle: 94 x 170 mm
- Total lengde: 303 mm
- 10 års garanti
10 års garanti Smedbo´s baderomstilbehør er av veldig god kvalitet. Stor vekt og omsorg har blitt lagt ned med tanke på materiale, produksjon, form og funksjon. Smedbo garanterer produktenes funksjon i 10 år regnet fra innkjøpsdato.
Egenskaper
| Varemerke | Smedbo |
|---|---|
| Art.Nr. | FB3411 |
| Bredde | 303 mm |
| Montering | Skrues |
| Type | Toalettpapirholder |
| Farge | Sort |
| Vekt | 0,24 kg |
| Materiale | Massiv Messing |
| Serie | Outline |
| Dybde | 94 mm |
| Høyde | 20 mm |
| EAN-nr | 7391447094084 |
| Nobb | 60120029 |


