Beskrivelse
Toalettpapirholder Svedbergs A03 er en toalettpapirholder i Svedbergs designserie A. Selvklebende og enkel å montere.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Lengde | 110 mm |
| Design | Veghengt |
| Type | Toalettpapirholder |
| Serie | Designserie A |
| Dybde | 28 mm |
| Høyde | 135 mm |
| Farge | Krom, Mattsvart |
| Overflate | Blank, Matt |




