
Dusj- og Badekarbatteri BathlifeDagg Tapp
fra2 699 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Dusj- og badekarbatteri Dagg Tapp er en moderne trykkbalansert blander med et heftig design som passer til de fleste badekar. Materialvalget er av høyeste kvalitet.
Teknisk data
- Varmtvann: min 50 grader-maks 90 grader
- Kaldtvann: min 4 grader-maks 25 grader
- Arbeidstrykk: 50-1000 kPa
- Anbefalt trykk: 100-600 kPa
Dette produktet har blitt utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at produktet har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å levere et prisgunstig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetsikres per europeisk standard.
- Varmtvann: min 50 grader-maks 90 grader
- Kaldtvann: min 4 grader-maks 25 grader
- Arbeidstrykk: 50-1000 kPa
- Anbefalt trykk: 100-600 kPa
Dette produktet har blitt utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at produktet har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å levere et prisgunstig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetsikres per europeisk standard.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Farge | Krom, Svart |
| Serie | Dagg |
| Utløp | Nedåt |
| Dusjtilkobling | G 1/2 |
| Overflate | Blank, Matt |
| Vekt | 2,5 kg |
| Grep | Tvågreppsblandare |
| Hånddusj | Nei |
| Termostat | Ja |
| Takdusj | Nei |
| Montering | För vägg |
| CC-mål | 150 mm |
| Dybde | 169 mm |
| Produkttype | Dusch- och Badkarsblandare |
| Bredde | 295 mm |


