





Servantbatteri BathlifeLyster HøySort matt
1 149 kr
Farge: Svart Matt

Lyster Høy
Sort matt1 149 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Servantbatteri Bathlife Lyster er en ettgrepsblander med en myk og velbalansert form av høy kvalitet, som passer inn på badet uansett stil. Lyster Høy passer perfekt til frittstående servanter.
Velg mellom ulike farger. Kompletter med matchende bunnventil.
Dette produktet er utviklet i Sverige av Bathlife, med mål om å levere et prisgunstig og kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid.
For montering
Hulldiameteren på servanten skal være mellom 32-35 mm.
Rengjøring
Fjern såpe- og kalkrester daglig med en fuktig klut. Ikke bruk rengjøringsmidler som er etsende, syreholdige eller slipende, da de kan forårsake varig skade på forkromming, lakkering, forgylling osv.
Dette produktet er utviklet i Sverige av Bathlife, med mål om å levere et prisgunstig og kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid.
For montering
Hulldiameteren på servanten skal være mellom 32-35 mm.
Rengjøring
Fjern såpe- og kalkrester daglig med en fuktig klut. Ikke bruk rengjøringsmidler som er etsende, syreholdige eller slipende, da de kan forårsake varig skade på forkromming, lakkering, forgylling osv.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 40897747 |
| Farge | Svart Matt |
| Serie | Lyster |
| Høyde | 333,5 mm |
| Overheng tut | 157 mm |
| Materiale | Mässing |
| Bunnventil | Nej |
| Overflate | Matt |
| Dybde | 200 mm |
| Vekt | 1,5 kg |
| Grep | Ettgreppsblandare |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Stoppekran | Nej |
| Standard | EN817 |
| Produkttype | Tvättställsblandare |
| EAN-nr | 7330027177946 |


