
Servantbatteri BurlingtonBridge CL10 2H
6 204 kr7 299 kr
Spar 15 %
Kampanje

Bridge CL10 2H
6 204 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantbatteri Burlington Bridge CL10 i krom er en tohåndsblander laget av messing. Den klassiske retrodesignen gjør at den skiller seg ut fra mengden og passer utmerket i bad med klassisk stil.
Blandebatteriet krever totalt 2 blandehull. Blandebatteriet er utstyrt med kjede og bunnventil/plugg. Kompletter med vask.
Godt å vite
Blandebatteriene fra Burlington er tilpasset britisk vanntrykk. Vanntrykket må derfor kontrolleres slik at det ikke er over 5–10 bar, da kreves en trykkregulator. Trykkregulator kjøper du gjennom din rørlegger.
Installasjon
Før installasjonen må ledningene være skyllet rene frem til blandebatteriet.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, men skuremiddel skal ikke brukes.
Godt å vite
Blandebatteriene fra Burlington er tilpasset britisk vanntrykk. Vanntrykket må derfor kontrolleres slik at det ikke er over 5–10 bar, da kreves en trykkregulator. Trykkregulator kjøper du gjennom din rørlegger.
Installasjon
Før installasjonen må ledningene være skyllet rene frem til blandebatteriet.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, men skuremiddel skal ikke brukes.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | CL10_QT |
| CC-mål | 200 mm |
| Farge | Krom |
| Serie | Claremont |
| Høyde | 139 mm |
| Overheng tut | 126 mm |
| Materiale | Messing |
| Bunnventil | Ja |
| Vekt | 2,1 kg |
| Grep | To-greps blander |
| Produkttype | To-greps blander |
| Tilkobling Vann | G 1/2 |
| Hull til Blandebatteri | 2-hull |
| Garanti | 2 år |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| Svingbar Tut | Nei |
