
Servantbatteri BurlingtonClaremont CL1QT
fra2 677 krfra3 149 kr
Spar 15 %
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Servantbatteriet Burlington Claremont CL1QT er et to-greps batteri laget av messing med en stilren retrodesign.
Denne blanderen er et perfekt valg for deg som ønsker å legge til et snev av tidløs eleganse til badet ditt. Den klassiske retrodesignen gjør at den skiller seg ut fra mengden og passer utmerket i bad med klassisk stil.
Velg mellom forskjellige farger. Kompletter med en vannlås og vask.
Godt å vite
Blanderne fra Burlington er tilpasset britisk vanntrykk. Vanntrykket må derfor kontrolleres slik at det ikke er over 5–10 bar, da kreves en trykkregulator. Trykkregulator kjøper du gjennom din rørlegger.
Installasjon
Før installasjonen må ledningene være skyllet rene fram til blanderen.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, men skuremiddel skal ikke brukes.
Velg mellom forskjellige farger. Kompletter med en vannlås og vask.
Godt å vite
Blanderne fra Burlington er tilpasset britisk vanntrykk. Vanntrykket må derfor kontrolleres slik at det ikke er over 5–10 bar, da kreves en trykkregulator. Trykkregulator kjøper du gjennom din rørlegger.
Installasjon
Før installasjonen må ledningene være skyllet rene fram til blanderen.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, men skuremiddel skal ikke brukes.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Farge | Børstet nikkel, Gull, Krom |
| Serie | Claremont |
| Høyde | 139 mm |
| Overheng tut | 87,3 mm |
| Materiale | Messing |
| Bunnventil | Nei |
| Dybde | 122 mm |
| Vekt | 1,35 kg |
| Grep | To-greps blander |
| Produkttype | To-greps blander |
| Tilkobling Vann | G 1/2 |
| Hull til Blandebatteri | 2-hull |
| Garanti | 2 år |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| Svingbar Tut | Nei |



