
Servantbatteri BurlingtonClaremont CL2QT
fra3 527 krfra4 149 kr
Spar 15 %
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Servantbatteriet Burlington Claremont CL2QT er en tohåndsblander laget av messing med et stilrent retrodesign.
Denne kranen er et perfekt valg for deg som ønsker å tilføre et snev av tidløs eleganse til badet ditt. Den klassiske retrodesignen gjør at den skiller seg ut fra mengden og passer utmerket i bad med klassisk stil.
Velg mellom forskjellige farger. Kompletter med en vannlås og servant. Kranen trenger totalt 2 kranhull.
Godt å vite
Kranene fra Burlington er tilpasset britisk vanntrykk. Vanntrykket må derfor kontrolleres slik at det ikke er over 5–10 bar, da er en trykkregulator nødvendig. Du kjøper trykkregulatoren gjennom rørleggeren din.
Installasjon
Før installasjonen må rørene være skyllet rene frem til kranen.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, men skuremidler skal ikke brukes.
Velg mellom forskjellige farger. Kompletter med en vannlås og servant. Kranen trenger totalt 2 kranhull.
Godt å vite
Kranene fra Burlington er tilpasset britisk vanntrykk. Vanntrykket må derfor kontrolleres slik at det ikke er over 5–10 bar, da er en trykkregulator nødvendig. Du kjøper trykkregulatoren gjennom rørleggeren din.
Installasjon
Før installasjonen må rørene være skyllet rene frem til kranen.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, men skuremidler skal ikke brukes.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Farge | Børstet nikkel, Gull, Krom |
| Serie | Claremont |
| Høyde | 139 mm |
| Overheng tut | 126 mm |
| Materiale | Messing |
| Bunnventil | Nei |
| Dybde | 160 mm |
| Vekt | 1,47 kg |
| Grep | To-greps blander |
| Produkttype | To-greps blander |
| Tilkobling Vann | G 1/2 |
| Hull til Blandebatteri | 2-hull |
| Garanti | 2 år |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| Svingbar Tut | Nei |



