
Servantbatteri BurlingtonClaremont CL45QT
fra3 782 krfra4 449 kr
Spar 15 %
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Burlington Claremont CL45 servantkran er en to-greps blandebatteri som er laget av messing og har et stilrent retrodesign.
Denne blander er det perfekte valget for deg som ønsker å legge til et snev av tidløs eleganse i badet ditt. Den klassiske retrodesignen gjør at den skiller seg ut fra mengden og passer utmerket i baderom med klassisk stil.
Velg mellom forskjellige farger. Kompletter med en vannlås og vask.
Godt å vite
Blanderne fra Burlington er tilpasset britisk vanntrykk. Vanntrykket må derfor kontrolleres slik at det ikke er over 5–10 bar, da kreves en trykkregulator. Trykkregulator kjøper du gjennom din rørlegger.
Installasjon
Før installasjonen må rørene være spylt rene frem til blanderen.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, men skuremiddel skal ikke brukes.
Velg mellom forskjellige farger. Kompletter med en vannlås og vask.
Godt å vite
Blanderne fra Burlington er tilpasset britisk vanntrykk. Vanntrykket må derfor kontrolleres slik at det ikke er over 5–10 bar, da kreves en trykkregulator. Trykkregulator kjøper du gjennom din rørlegger.
Installasjon
Før installasjonen må rørene være spylt rene frem til blanderen.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, men skuremiddel skal ikke brukes.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Farge | Gull, Krom |
| Serie | Claremont/Mono |
| Bredde | 205 mm |
| Høyde | 145 mm |
| Overheng tut | 115 mm |
| Materiale | Messing |
| Bunnventil | Nei |
| Dybde | 115 mm |
| Vekt | 1,44 kg |
| Grep | To-greps blander |
| Produkttype | To-greps blander |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Hull til Blandebatteri | 2-hull |
| Garanti | 2 år |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| Svingbar Tut | Nei |


