
Servantbatteri BurlingtonRiviera RIV8
fra3 994 krfra4 699 kr
Spar 15 %
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Servantbatteri Burlington Riviera RIV8 er et to-greps batteri laget av messing, og har et stilrent retrodesign.
Denne blanderen er et perfekt valg for deg som ønsker å legge til et snev av tidløs eleganse til badet ditt. Den klassiske retrodesignen gjør at den skiller seg ut fra mengden og passer utmerket i bad med klassisk stil.
Velg mellom forskjellige farger. Kompletter med en bunnventil, vannlås og vask.
Godt å vite
Blanderne fra Burlington er tilpasset britisk vanntrykk. Vanntrykket må derfor kontrolleres slik at det ikke er over 5-10 bar, da kreves en trykkregulator. Trykkregulator kjøper du gjennom din rørlegger.
Installasjon
Før installasjonen må rørene være skyllet rene frem til blanderen.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, men skuremiddel skal ikke brukes.
Velg mellom forskjellige farger. Kompletter med en bunnventil, vannlås og vask.
Godt å vite
Blanderne fra Burlington er tilpasset britisk vanntrykk. Vanntrykket må derfor kontrolleres slik at det ikke er over 5-10 bar, da kreves en trykkregulator. Trykkregulator kjøper du gjennom din rørlegger.
Installasjon
Før installasjonen må rørene være skyllet rene frem til blanderen.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, men skuremiddel skal ikke brukes.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Farge | Gull, Krom |
| Serie | Riviera |
| Høyde | 230 mm |
| Overheng tut | 130 mm |
| Materiale | Messing |
| Bunnventil | Nei |
| Dybde | 130 mm |
| Vekt | 1,78 kg |
| Grep | To-greps blander |
| Produkttype | To-greps blander |
| Tilkobling Vann | G 1/2 |
| Garanti | 2 år |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| Svingbar Tut | Ja |


