
Servantbatteri BurlingtonStafford Long Nose STA12QT 2H
1 827 kr2 149 kr
Spar 15 %
Kampanje

Stafford Long Nose STA12QT 2H
1 827 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantbatteri Burlington Stafford STA12QT er en to-greps blandebatteri i krom, laget av messing, og har et stilrent retrodesign, med løfteventil.
Denne blanderen er det perfekte valget for deg som ønsker å legge til et preg av tidløs eleganse på badet ditt. Den klassiske retrodesignen gjør at den skiller seg ut fra mengden og passer utmerket i bad med klassisk stil.
Blanderen krever totalt 2 blandingshull. Kompletter med en vask.
Godt å vite
Blanderne fra Burlington er tilpasset britisk vanntrykk. Vanntrykket må derfor kontrolleres slik at det ikke er over 5-10 bar, da er det nødvendig med en trykkregulator. Du kjøper en trykkregulator gjennom din rørlegger.
Installasjon
Før installasjonen må rørene være skyllet rene frem til blanderen.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, men skuremiddel skal ikke brukes.
Blanderen krever totalt 2 blandingshull. Kompletter med en vask.
Godt å vite
Blanderne fra Burlington er tilpasset britisk vanntrykk. Vanntrykket må derfor kontrolleres slik at det ikke er over 5-10 bar, da er det nødvendig med en trykkregulator. Du kjøper en trykkregulator gjennom din rørlegger.
Installasjon
Før installasjonen må rørene være skyllet rene frem til blanderen.
Rengjøring
For å rengjøre, tørk produktet med en myk og ren klut. Rengjøringsmiddel eller såpevann kan brukes, men skuremiddel skal ikke brukes.
Egenskaper
| Varemerke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | STA12-QT |
| Farge | Krom |
| Serie | Stafford |
| Bredde | 65 mm |
| Høyde | 123 mm |
| Overheng tut | 91,5 mm |
| Materiale | Messing |
| Bunnventil | Nei |
| Dybde | 91,5 mm |
| Vekt | 1,06 kg |
| Grep | To-greps blander |
| Produkttype | To-greps blander |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Hull til Blandebatteri | 2-hull |
| Garanti | 2 år |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| Svingbar Tut | Nei |
