






Servantbatteri HafaMix Lean Krom
850 kr1 063 kr
Spar 20 %
Kampanje
Beskrivelse
Blandebatteri i forkrommet messing. Designet av Riccardo Vercellotti. Testet og godkjent av SINTEF. Innsats fra Keramital.
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1381100 |
| Farge | Krom |
| Serie | MIX |
| Høyde | 122 mm |
| Overheng tut | 119 mm |
| Materiale | Forkrommet messing |
| Bunnventil | Nej |
| Dybde | 119 mm |
| Funksjon | Eco |
| Grep | Ettgreppsblandare |
| Tilkobling Vann | Ø10 mm |
| Produkttype | Tvättställsblandare |
| Garanti | 5 år |
| Svingbar Tut | Nei |
| RSK-nr | 8270137 |
| EAN-nr | 7330027096377 |
| Nobb | 49513172 |

