








Servantbatteri HafaSlim HøyFarge: Svart
2 938 kr3 672 kr
Spar 20 %
Kampanje
Farge: Svart

Slim Høy
Farge: Svart2 938 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantbatteri fra Hafa med sterke linjer, formgitt av Riccardo Vercellotti. Av messing og med Easy Mount. Testet og godkjent av SINTEF.
En liten men viktig detalj Et ordentlig fint baderom skal gi følelsen av kvalitet og trygghet. Hafas produkter er laget av materialer og inngående komponenter av høyeste kvalitet, derfor gir Hafa deg alltid 5 års garanti på alle sine baderomsprodukter. Läs mer
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1381266 |
| Farge | Svart |
| Serie | SLIM |
| Høyde | 309 mm |
| Overheng tut | 200 mm |
| Bunnventil | Nej |
| Grep | Ettgreppsblandare |
| Svingbar Tut | Nei |
| Tilkobling Vann | Ø10 mm |
| Produkttype | Tvättställsblandare |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8278188 |
| EAN-nr | 7330027113050 |
| Nobb | 56169286 |


