


Servantbatteri NoroNeo LavSvart
20% PÅ NOROS PRISLISTE
2 297 kr
Farge: Svart
Beskrivelse
Servantbatteriet Noro Neo Lav er en klassisk og stilig ettgreps blandebatteri med fast tut som er enkel å montere. Denne blanderen er testet og sertifisert av SINTEF og er typegodkjent av RISE.
Egenskaper
| Varemerke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 310047 |
| Farge | Svart |
| Serie | Neo |
| Bredde | 45 mm |
| Høyde | 176 mm |
| Overheng tut | 133 mm |
| Materiale | Mässing |
| Bunnventil | Nej |
| Overflate | Matt |
| Dybde | 166 mm |
| Vekt | 1,9 kg |
| Grep | Ettgreppsblandare |
| Svingbar Tut | Nei |
| Hulldiameter | 35 mm |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Produkttype | Tvättställsblandare |
| RSK-nr | 8278403 |
| EAN-nr | 7340032432367 |









