





Servantbatteri ScandtapSteel Wave HøyShadow
1 anmeldelse
20% PÅ SCANDTAPS PRISLISTE
3 399 kr4 559 kr
Spar 25 %
Kampanje
Farge: Shadow

Steel Wave Høy
Shadow3 399 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantbatteri Scandtap Steel Wave Høy i rustfritt stål som er designet og utviklet av Venkat Tirunagaru. Neoperl forbindelsesslange med 10 mm slett ende. Innsats fra Kerox. Testet og godkjent av SINTEF.
Installasjon
Før installasjon må rørene være spylt rene frem til batteriet.
Rengjøring
Rengjør armaturen kun med litt såpe og en fuktig klut, skyll av med rent vann og tørk så med en tørr klut. Bruk ikke harde svamper, skuremiddel, løsningsmiddel eller syreholdige rengjøringsmiddel, avkalkningsmiddel, husholdningseddik eller rengjøringsmiddel som inneholder eddiksyre.
Før installasjon må rørene være spylt rene frem til batteriet.
Rengjøring
Rengjør armaturen kun med litt såpe og en fuktig klut, skyll av med rent vann og tørk så med en tørr klut. Bruk ikke harde svamper, skuremiddel, løsningsmiddel eller syreholdige rengjøringsmiddel, avkalkningsmiddel, husholdningseddik eller rengjøringsmiddel som inneholder eddiksyre.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Scandtap |
|---|---|
| Art.Nr. | 10018 |
| Farge | Shadow |
| Serie | Wave |
| Høyde | 296 mm |
| Overheng tut | 146 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Bunnventil | Nei |
| Overflate | Børstet |
| Grep | Ettgreps blander |
| Tilkobling Vann | Ø10 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 10018 |
| Type | Servantbatteri |
| Svingbar Tut | Nei |
| RSK-nr | 8277784 |
| EAN-nr | 7350086950908 |





