
Badekartut SvedbergsKrom
20% på Svedbergs prisliste
1 280 kr
Farge: Krom

Badekartut Svedbergs
Krom1 280 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Badekartut fra Svedbergs.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 96885 |
| Farge | Krom |
| Bredde | 37 mm |
| Høyde | 71 mm |
| Materiale | Messing |
| Dybde | 160 mm |
| Type | Badekartut |
| RSK-nr | 8314160 |
| EAN-nr | 7323100299031 |
| Nobb | 57314944 |




