
Badekarvegg Macro DesignSpirit Hjørne/Nisje680x930x1400 mm, Hvit, Klart Glass
6 953 kr7 725 kr
Spar 10 %
Kampanje
Profil: Hvit

Spirit Hjørne/Nisje
680x930x1400 mm, Hvit, Klart Glass6 953 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Badekarvegg fra Macro som kan kan enkelt foldes inn og ut igjen på badekarets kant når du vil dusje. Gjør badekaret ditt til en funksjonell dusj med denne badekarveggen mens du beholder badekarets fordeler.
Spirit er Macro Designs mest allsidige dusjserie. Prinsippet er enkelt: for å fungere på så mange typer bad som mulig - både stilmessig og plassmessig. Macro Design takler denne utfordringen på en god måte, gjennom sin erfaring med å skreddersy produktene sine til forholdene i de enkelte rom. Macro Design tilbyr også fine detaljer med et unikt og stilig design. Glass og profiler er integrert i hverandre og skaper en vakker linje på badet. Enkel å montere
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DBSK6893VKL |
| Glasstype | Klart Glass |
| Profil | Hvit |
| Størrelse | 680x930x1400 mm |
| Bredde | 930 mm |
| Høyde | 1400 mm |
| Dybde | 680 mm |
| Håndtak | Knott |
| Serie | Spirit |
| Blandebatteri | Nei |
| Vekt | 59 kg |
| Justerbar | Ja |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Justerbar | 0-17 mm |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Type | Badekarvegg |
| RSK-nr | 7330996 |
| EAN-nr | 7332512110209 |



