


Dusjdør HafaIgloo Klarglass J-Dør
4 869 kr6 086 kr
Spar 20 %
Kampanje

Igloo Klarglass J-Dør
4 869 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 549 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
J-dør med limbar aluminiumsprofil – rask montering. Vendbar. Kan enkelt installeres og justeres av én person takket være InstaQuick™. 6 mm herdet sikkerhetsglass. 8 mm frigang mot gulv. Høyde 2000 mm. Kan monteres med 12 mm utenpåliggende rør, cc 35 mm. 18 mm slepelist medfølger.
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1450350 |
| Bredde | 800 mm |
| Glasstype | Klarglass |
| Profil | Aluminium |
| Høyde | 2000 mm |
| Serie | Igloo Pro |
| Materiale | Herdet sikkerhetsglass |
| Glasstykkelse | 8 mm |
| Garanti | 25 år |
| Type | Dusjdør |
| RSK-nr | 7330641 |
| EAN-nr | 7330027105147 |
| Nobb | 53339103 |
