NORDENS STØRSTE E-HANDEL INNEN BYGG OG HAGE
NYE KUNDER FÅR 200 KR RABATT
Hafa tagg + LB 15% juni 26

Dusjdør Hafa Igloo Pro Rett Dør + Fast VeggGlass: Klart Glass, Profil: Svart, Rett Dør 985 + Fast Vegg 985, Bredde nisje: 2020-2050

KODE:SOMMAR15%

10 532 kr
Dusjdør Hafa Igloo Pro Rett Dør + Fast Vegg

Igloo Pro Rett Dør + Fast Vegg

Glass: Klart Glass, Profil: Svart, Rett Dør 985 + Fast Vegg 985, Bredde nisje: 2020-2050

10 532 kr
Bestillingsvare- Leveres normalt innen 14-16 uker.
Hjemlevering Fraktkostnad 549 kr
Dusjdør Hafa Igloo Pro er en nisjedusj med en fast og en svingbar dusjvegg. Dusjstangen kan monteres på tre ulike måter: Mot vegg, mot tak eller i vinkel mot samme vegg som dusjen monteres. Dusjstangen er 1200 mm og kan kappes til valgfri lengde. Dusjen er rask å montere og har limbare profiler i aluminium samt vendbare vegger som kan kombineres med hverandre.
Varemerke
Hafa

Beskrivelse

Dusjdør Hafa Igloo Pro er en nisjedusj med en fast og en svingbar dusjvegg. Dusjstangen kan monteres på tre ulike måter: Mot vegg, mot tak eller i vinkel mot samme vegg som dusjen monteres. Dusjstangen er 1200 mm og kan kappes til valgfri lengde. Dusjen er rask å montere og har limbare profiler i aluminium samt vendbare vegger som kan kombineres med hverandre.
Glasstykkelse
- Rett Dør: 6 mm
- Fast vegg: 8 mm

Øvrig
- 8 mm klaring mot gulv.
- Kan monteres med 12 mm utenpåliggende rør, cc 35 mm.
- Forlengerprofil kan kjøpes til ved behov.
- 18 mm slepelist og håndtak følger med.

Rengjøring
Skrap av dusjvegger og gulv med en gummiskrape hver gang du har dusjet så holder du det rent og fresht. Det er også viktig at rommet har god ventilasjon. Bruk f.eks. en baderomsvifte for å hindre at det blir kondens og mugg. Gjør ofte rent og bruk vanlige rengjøringsmidler. Unngå å bruke stålull eller grønn fibersvamp og vær forsiktig med saltsyre, svovelsyre og kaustisk soda. Løsningsmiddel som aceton, fortynningsmiddel eller trikoretylen er også skadelig ved rengjøring.

En liten men viktig detalj
Et ordentlig fint baderom skal gi følelsen av kvalitet og trygghet. Hafas produkter er laget av materialer og inngående komponenter av høyeste kvalitet, derfor gir Hafa deg alltid 5 års garanti på alle sine baderomsprodukter. Läs mer

Dokument

Egenskaper

VaremerkeHafa
Art.Nr.1450935
ProfilSvart
Størrelse985x985 mm
GlasstypeKlart Glass
Bredde1970 mm
Høyde2000 mm
HåndtakKnott
SerieIgloo Pro
FargeSort
BlandebatteriNei
PlasseringNisje
JusterbarJa
TypeNisjedusj
FormRett
Justerbar2020-2050 mm
MaterialeHerdet sikkerhetsglass
MålRett Dør 985 x Fast Vegg 985 mm
HengslingVenstre/Høyre
Garanti25 år
EAN-nr7330027150055
Nobb60049120