
Dusjdør Macro DesignEmpire Sprosser885x2010 mm, Gun Metal
5 461 kr6 068 kr
Spar 10 %
Kampanje
Bredde
Profil

Empire Sprosser
885x2010 mm, Gun Metal5 461 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjdør Macro Design Empire er med sine aluminiumsprofiler rundt hele glasset og 6 mm herdet klart glass en robust dusjdør med industrielt design.
Sprøjsene som innrammer og forbedrer den industrielle designen er plassert på utsiden for enklere rengjøring. Dusjdøren er av høy kvalitet og enkel å installere.
Finnes i forskjellige utførelser, høyde 2010 mm. Tåler rørgjennomføring 30 mm justert ut.
Disse enkeltdørene leveres uten magnetlister.
Macro Design gir 20 års garanti på Empire.
Finnes i forskjellige utførelser, høyde 2010 mm. Tåler rørgjennomføring 30 mm justert ut.
Disse enkeltdørene leveres uten magnetlister.
Macro Design gir 20 års garanti på Empire.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DESKD88SGKL |
| Bredde | 885 mm |
| Glasstype | Klart Glass |
| Profil | Gun Metal |
| Høyde | 2010 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Håndtak | Håndtaksprofil |
| Serie | Empire |
| Farge | Gun Metal |
| Vekt | 31 kg |
| Justerbar | 0-15 mm |
| Hengsling | Vendbar |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Mot vegg |
| Form | Rett |
| Type | Dusjdør med sprosser |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7270631 |
| EAN-nr | 7332512235346 |

