
Dusjdør Macro DesignEmpire Svart Klart Glass
35% PÅ MACROS PRISLISTE
fra6 068 kr
Velg Profil
Velg Bredde
Beskrivelse
Dusjdør Macro Design Empire er med sine mattsvarte aluminiumsprofiler rundt hele glasset og 6 mm herdet klart glass, er en robust dusjdør med et idustrielt design.
Dusjdøren er av høy kvalitet og enkel å installere. Finnes i forskjellige utførelser, høyde 2010 mm. Tåler rørgjennomføring 30 mm justert ut. Disse enkeltdørene leveres uten magnetlister.
Macro Design gir 20 års garanti på Empire.
Macro Design gir 20 års garanti på Empire.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Størrelse | 785x2010 mm, 885x2010 mm, 985x2010 mm |
| Bredde | 785, 885, 985 mm |
| Glasstype | Klart Glass |
| Profil | Mattsvart, Sort Matt |
| Høyde | 2010 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Håndtak | Håndtaksprofil |
| Serie | Empire |
| Farge | Gun Metal, Mattsvart |
| Vekt | 29, 31, 35 kg |
| Hengsling | Vendbar |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Mot vegg |
| Form | Rett |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Justerbar | 0-15, 15 mm |
| Type | Dusjdør, Dusjvegg |
