
Dusjdør Macro DesignFlow Nisje 4D1800-1850x1900 mm, Hvit, Klart Glass
11 609 kr12 899 kr
Spar 10 %
Kampanje
Størrelse

Flow Nisje 4D
1800-1850x1900 mm, Hvit, Klart Glass11 609 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjdør Macro Design Flow Nisje 4D er en stabil nisjedusj med smart funksjonalitet. Rammen lukker tett til gulvet og hindrer sprut utenfor dusjen.
Flow Nisje 4D tilbyr fleksible alternativer med varierende størrelser, glass og profiler. Flow Nisje er 4-delt med to faste vegger og to skyvedører.
Profilene er tilpasset standard rørgjennomføring. Nisjen kan kombineres med en eller to vinkelvegger.
Profilene er tilpasset standard rørgjennomføring. Nisjen kan kombineres med en eller to vinkelvegger.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DNF4D180VKL |
| Glasstype | Klart Glass |
| Profil | Hvit |
| Størrelse | 1800-1850x1900 mm |
| Bredde | 1850 mm |
| Høyde | 1900 mm |
| Håndtak | Hullgrep |
| Serie | Flow |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Nisje |
| Form | Rett |
| Type | Dusjdør |
| Justerbar | Nei |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7303342 |
| EAN-nr | 7332512202751 |
