
Dusjdør Macro DesignSpirit Nisje
35% PÅ MACROS PRISLISTE
fra5 710 kr
Velg Størrelse (mm)
Velg Farge
Velg Håndtak
Velg Glasstype
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Dusjdør Macro Design Spirit Nisje er en elegant dusjdør beregnet for nisjedusjer. Den er laget av 6 mm herdet glass med tetningsliste og kan brettes både innover og utover. Unike løftehengsler som løfter døren med 7 mm.
Profilene er tilpasset for standard rørgjennomføring.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Glasstype | Frostet Glass, Klart Glass |
| Profil | Hvit, Krom, Matt aluminium, Sort |
| Håndtak | Hullgrep, Knott |
| Størrelse | 1020-1055x1970, 720-755x1970, 820-855x1970, 920-955x1970 mm |
| Bredde | 755, 855, 955, 1055 mm |
| Høyde | 1970 mm |
| Serie | Spirit |
| Farge | Hvit, Krom, Matt Aluminium, Sort |
| Blandebatteri | Nei |
| Justerbar | 0-17 mm |
| Hengsling | Venstre/Høyre |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Nisje |
| Form | Rett |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Produkttype | Dusjdør |
| Justerbar | Ja |




