
Dusjhjørne Macro DesignSpirit Swing Foldbar700x800 mm, Svart, Klart Glass med Knott
35% PÅ MACROS PRISLISTE
10 189 kr
Størrelse (mm)
Håndtak: Knott
Profil: Sort
Glasstype: Klart Glass

Spirit Swing Foldbar
700x800 mm, Svart, Klart Glass med Knott10 189 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Dusjhjørne Macro Design Spirit Swing Foldbar er et elegant dusjhjørne med en fast vegg og en foldbar dør som kan brettes på midten, med en lydløs hevefunksjon som gjør at du enkelt kan trå inn i dusjen uten problemer. En smart løsning for deg som ikke har så mye plass, men likevel ønsker den luksuriøse følelsen på badet. Det første målet refererer til dusjveggen (vegg x dør).
Varemerke
Beskrivelse
Dusjhjørne Macro Design Spirit Swing Foldbar er et elegant dusjhjørne med en fast vegg og en foldbar dør som kan brettes på midten, med en lydløs hevefunksjon som gjør at du enkelt kan trå inn i dusjen uten problemer. En smart løsning for deg som ikke har så mye plass, men likevel ønsker den luksuriøse følelsen på badet. Det første målet refererer til dusjveggen (vegg x dør).
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DSVSV78SKL |
| Glasstype | Klart Glass |
| Profil | Sort |
| Håndtak | Knott |
| Størrelse | 700x800 mm |
| Design | Vegg: 700 mm, Dør: 800 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Høyde | 1970 mm |
| Lengde | 800 mm |
| Serie | Spirit |
| Antall Dører | 1 st |
| Blandebatteri | Nei |
| Justerbar | 0-17 mm |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Produkttype | Dusjhjørne |
| Justerbar | Ja |
| RSK-nr | 7310305 |
| EAN-nr | 7332512216826 |







