
Skyvedør NovelliniZephyros 2.0 PH1560-1590 mm, Sort Matt, Høyre
18 233 kr
Prispresset
Bredde
Farge: Matt Sort
Hengsling

Zephyros 2.0 PH
1560-1590 mm, Sort Matt, Høyre18 233 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Skyvedør monteres i nisje eller i kombinasjon med fastvegg for hjørneløsning. Velg dør for åpning på høyre eller venstre side. Profiler i krom, sort matt eller hvit matt.
Egenskaper
| Varemerke | Novellini |
|---|---|
| Art.Nr. | ZEP2PH156D-1H |
| Bredde | 1560 mm |
| Glasstype | Klarglass |
| Høyde | 2000 mm |
| Serie | Zephyros |
| Farge | Matt Sort |
| Justerbar | 1560-1590 mm |
| Hengsling | Høyre |
| Overflate | Matt |
| Materiale | Herdet glass |
| Form | Rett |
| Type | Dusjdør |
| Justerbar | Ja |
| EAN-nr | 8056583138069 |


