
Slagdører NovelliniYoung 2.0 2A1170 mm, Sort, Klarglass
22 690 kr
Bredde
Farge

Young 2.0 2A
1170 mm, Sort, Klarglass22 690 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Slagdører Young 2.0 2A. Velg mellom ulike størrelser og utførelser.
- To slagdørerdører m/fastfelt på linje for montering i nisje (mellom to faste vegger)
- Leveres i dimensjonene: Bredde 970-1810 mm, Høyde 2000 mm
- Hev/senk hengsler
- Døren kan slås både ut og inn
- 6 mm herdet sikkerhetsglass
- Håndtak og profiler i krom/sort matt
- Magnetlukking
- Antibakteriell finish
- 40 mm justeringsmulighet
- 10 års garanti
- Dusjkar ikke inkludert
PS: Dimensjonene angir min/maks bredde basert på justeringsmulighetene i profilene. For ytterligere teknisk informasjon ta kontakt med kundeservice.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Novellini |
|---|---|
| Art.Nr. | Y22A117-1H |
| Bredde | 1170 mm |
| Glasstype | Klarglass |
| Profil | Aluminium |
| Høyde | 2000 mm |
| Serie | Young 2.0 |
| Antall Dører | 2 stk |
| Farge | Sort |
| Blandebatteri | Nei |
| Vekt | 49 kg |
| Justerbar | 1170-1210 mm |
| Åpningsbredde | 530 mm |
| Hengsling | Vendbar |
| Materiale | Herdet glass |
| Plassering | Nisje |
| Form | Rett |
| Type | Dusjdør |
| Justerbar | Ja |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| EAN-nr | 8013232999075 |
