






Dusjhjørne BathlifeAllsidig Rett Vegg + Rett Dør Delvis Frostet Glass
fra3 298 krfra3 399 kr
Fra 2 %
Kampanje
Velg Bredde
Velg Størrelse
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 449 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Dusjhjørne Allsidig Rett vegg og rett dør har en stilren dør i 6 mm herdet glass og en rett vegg som monteres med feste i veggen. Dusjdøren har en gummilist i bunn og en innfellbar dør som sparer plass i mindre baderom. Løftehengsler. Alle deler i ALLSIDIG serien passer med hverandre. Dessuten kan de snus og vendes og passer på valgfri side. Velg helt enkelt en eller flere deler i den lengde du ønsker og kombiner fritt. Alle veggene kan bestilles som enkelt vegger eller bygges sammen som dusjhjørne. Velg mellom 700, 800, 900 eller 1000 mm bredde. Høyden er 1900 mm på alle veggene.
Varemerke
Beskrivelse
Dusjhjørne Allsidig Rett vegg og rett dør har en stilren dør i 6 mm herdet glass og en rett vegg som monteres med feste i veggen. Dusjdøren har en gummilist i bunn og en innfellbar dør som sparer plass i mindre baderom. Løftehengsler. Alle deler i ALLSIDIG serien passer med hverandre. Dessuten kan de snus og vendes og passer på valgfri side. Velg helt enkelt en eller flere deler i den lengde du ønsker og kombiner fritt. Alle veggene kan bestilles som enkelt vegger eller bygges sammen som dusjhjørne. Velg mellom 700, 800, 900 eller 1000 mm bredde. Høyden er 1900 mm på alle veggene.
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Størrelse | Rak Vägg 1000 mm + Rak Dörr 1000 mm, Rak Vägg 1000 mm + Rak Dörr 700 mm, Rak Vägg 1000 mm + Rak Dörr 800 mm, Rak Vägg 1000 mm + Rak Dörr 900 mm, Rak Vägg 700 mm + Rak Dörr 1000 mm, Rak Vägg 700 mm + Rak Dörr 700 mm, Rak Vägg 700 mm + Rak Dörr 800 mm, Rak Vägg 700 mm + Rak Dörr 900 mm, Rak Vägg 800 mm + Rak Dörr 1000 mm, Rak Vägg 800 mm + Rak Dörr 700 mm, Rak Vägg 800 mm + Rak Dörr 800 mm, Rak Vägg 800 mm + Rak Dörr 900 mm, Rak Vägg 900 mm + Rak Dörr 1000 mm, Rak Vägg 900 mm + Rak Dörr 700 mm, Rak Vägg 900 mm + Rak Dörr 800 mm, Rak Vägg 900 mm + Rak Dörr 900 mm |
| Bredde | 700, 800, 900, 1000 mm |
| Glasstype | Delvis frostat glas |
| Profil | Aluminium |
| Høyde | 1900 mm |
| Dybde | 700, 800, 900, 1000 mm |
| Serie | Mångsidig |
| Farge | Nickel |
| Materiale | Härdat säkerhetsglas |
| Plassering | Hörn |
| Form | Rak |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Produkttype | Duschhörn |
| Justerbar | 1000-1010, 1000-1010/700-710, 1000-1010/800-810, 1000-1010/900-910, 700-710, 700-710/1000-1010, 700-710/800-810, 700-710/900-910, 800-810, 800-810/1000-1010, 800-810/700-710, 800-810/900-910, 900-910, 900-910/1000-1010, 900-910/700/710, 900-910/800-810 mm |