
Dusjhjørne BathlifeAllsidig Rund Dør 45° + Rund Dør 45° Delvis Frostet Glass
fra3 149 kr
Velg Bredde
Velg Størrelse
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 449 kr

Dusjhjørne Allsidig Rund er et dusjhjørne med dører i 6 mm herdet glass som holder høy kvalitet og passer inn i alle baderom. Med gummilist i bunn og dører som kan vendes innover sparer plass i mindre baderom. Løftehengsler. Alle deler i ALLSIDIG serien passer med hverandre. Dessuten kan de snus og vendes og passer på valgfri side. Velg helt enkelt en eller flere deler i den lengde du ønsker og kombiner fritt. Alle veggene kan bestilles som enkelt vegger eller bygges sammen som dusjhjørne. Velg mellom 700, 800, 900 eller 1000 mm bredde. Høyden er 1900 mm på alle veggene.
Varemerke
Beskrivelse
Dusjhjørne Allsidig Rund er et dusjhjørne med dører i 6 mm herdet glass som holder høy kvalitet og passer inn i alle baderom. Med gummilist i bunn og dører som kan vendes innover sparer plass i mindre baderom. Løftehengsler. Alle deler i ALLSIDIG serien passer med hverandre. Dessuten kan de snus og vendes og passer på valgfri side. Velg helt enkelt en eller flere deler i den lengde du ønsker og kombiner fritt. Alle veggene kan bestilles som enkelt vegger eller bygges sammen som dusjhjørne. Velg mellom 700, 800, 900 eller 1000 mm bredde. Høyden er 1900 mm på alle veggene.
NB! Oppgitte mål er ikke målene på glassveggene men mål ut fra innvendig hjørne.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Størrelse | Rund Dörr 45° 1000 mm + Rund Dörr 45° 1000 mm, Rund Dörr 45° 700 mm + Rund Dörr 45° 700 mm, Rund Dörr 45° 700 mm + Rund Dörr 45° 800 mm, Rund Dörr 45° 800 mm + Rund Dörr 45° 800 mm, Rund Dörr 45° 900 mm + Rund Dörr 45° 900 mm |
| Bredde | 700, 800, 900, 1000 mm |
| Glasstype | Delvis frostat glas |
| Profil | Aluminium |
| Høyde | 1900 mm |
| Dybde | 700, 800, 900, 1000 mm |
| Serie | Mångsidig |
| Farge | Silver |
| Materiale | Härdat säkerhetsglas |
| Plassering | Hörn |
| Form | Rund |
| Produkttype | Duschhörn |
| Justerbar | 1000-1010, 700-710, 700-710/800-810, 800-810, 900-910 mm |
| Glasstykkelse | 6 mm |