Beskrivelse
Dusjdør Diskret er en stabil dusjdør i 6 mm herdet glass som finnes i flere ulike størrelser.
Kompletter dusjen med et blandebatteri og et dusjsett.
OBS! Kan ikke tilpasses rørgjennomføringer.
Dette produktet har blitt utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at produktet har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å levere et prisgunstig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetsikres per europeisk standard.
OBS! Kan ikke tilpasses rørgjennomføringer.
Dette produktet har blitt utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at produktet har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å levere et prisgunstig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetsikres per europeisk standard.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Størrelse | 1000x1000 mm |
| Bredde | 1000 mm |
| Glasstype | Klarglas |
| Profil | Aluminium |
| Høyde | 1950 mm |
| Dybde | 1000 mm |
| Serie | Diskret |
| Farge | Krom, Svart |
| Justerbar | 20 mm |
| Materiale | Härdat säkerhetsglas |
| Plassering | Hörn |
| Form | Rak |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Produkttype | Duschhörn |
| Hengsling | Höger, Vänster |



