







Profil
Størrelse (mm)

Igloo Pro Round
700x700 mm6 413 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 549 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Dusjhjørne med limbare aluminiumsprofiler – rask montering. Kan enkelt installeres og justeres av én person takket være InstaQuick™. Vendbare dører. 6 mm herdet sikkerhetsglass. 8 mm frigang mot gulv. Høyde 2000 mm. Kan monteres med 12 mm utenpåliggende rør, cc 35 mm. Håndtak og 18 mm slepelist følger med.
Varemerke
Beskrivelse
Dusjhjørne med limbare aluminiumsprofiler – rask montering. Kan enkelt installeres og justeres av én person takket være InstaQuick™. Vendbare dører. 6 mm herdet sikkerhetsglass. 8 mm frigang mot gulv. Høyde 2000 mm. Kan monteres med 12 mm utenpåliggende rør, cc 35 mm. Håndtak og 18 mm slepelist følger med.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | HAFA |
|---|---|
| Art.Nr. | 1450420 |
| Størrelse | 700x700 mm |
| Glasstype | Klarglass |
| Profil | Aluminium |
| Høyde | 2000 mm |
| Serie | Igloo Pro |
| Materiale | Herdet sikkerhetsglass |
| Form | Rund |
| Garanti | 25 år |
| Produkttype | Dusjhjørne |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7378903 |
| EAN-nr | 7330027105406 |
| Nobb | 53339345 |
