
Dusjhjørne Macro DesignEmpire Hjørne Sort Linjeglass99x89 cm, Sort, Linjeglass
35% PÅ MACROS PRISLISTE
13 705 kr
Størrelse

Empire Hjørne Sort Linjeglass
99x89 cm, Sort, Linjeglass13 705 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Dusjhjørnet Macro Design Empire Hjørne, med sine matte svarte aluminiumsprofiler rundt hele glasset og 8 mm herdet linjeglass, er en robust dusj med industriell design. Empire er for deg som ønsker å skape drama og kontrast på badet ditt. Dette dusjhjørnet består av to dører med linjefarget glass.
Varemerke
Beskrivelse
Dusjhjørnet Macro Design Empire Hjørne, med sine matte svarte aluminiumsprofiler rundt hele glasset og 8 mm herdet linjeglass, er en robust dusj med industriell design. Empire er for deg som ønsker å skape drama og kontrast på badet ditt. Dette dusjhjørnet består av to dører med linjefarget glass.
Linjeglassets regelmessige struktur beskytter mot innsyn, samtidig som det slipper inn lys og komplementerer Empires minimalistiske designuttrykk.
Dusjen er av høy kvalitet og enkel å installere. Ingen ubeskyttede, sensitive glasskanter og med magnetisk lukking og tetningslister for garantert tetthet. Vendbare dører med forhåndsmonterte løftehengsler, merk at ingen dør er fast.
Finnes i tre bredde mål, 80, 90, 100, høyden er 201 cm. Håndterer rørgjennomføring 30 mm justert ut.
Macro Design gir 20 års garanti på Empire.
Dusjen er av høy kvalitet og enkel å installere. Ingen ubeskyttede, sensitive glasskanter og med magnetisk lukking og tetningslister for garantert tetthet. Vendbare dører med forhåndsmonterte løftehengsler, merk at ingen dør er fast.
Finnes i tre bredde mål, 80, 90, 100, høyden er 201 cm. Håndterer rørgjennomføring 30 mm justert ut.
Macro Design gir 20 års garanti på Empire.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DEH1090SLI |
| Profil | Sort Matt |
| Størrelse | 990x890 mm |
| Glasstype | Linjeglass |
| Høyde | 2010 mm |
| Dybde | 885 mm |
| Håndtak | Håndtaksprofil |
| Serie | Empire |
| Farge | Sort |
| Vekt | 66 kg |
| Glasstykkelse | 8 mm |
| Justerbar | 0-15 mm |
| Hengsling | Vendbar |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Produkttype | Dusjhjørne |
| RSK-nr | 7310761 |
| EAN-nr | 7332512230044 |