


Dusjhjørne Macro DesignEmpire L LinjeglassIntervaller: (2045-2075) A: 760 mm, B: 2045 mm, Fest Vegg: 1250 mm, Dør: 780 mm
21 659 kr24 066 kr
Spar 10 %
Kampanje
Profil: Sort Matt
Design

Empire L Linjeglass
Intervaller: (2045-2075) A: 760 mm, B: 2045 mm, Fest Vegg: 1250 mm, Dør: 780 mm21 659 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjhjørnet Macro Design Empire L er en robust dusj for den trendbevisste, som setter pris på et moderne og industrielt design med spennende og innovative detaljer. Dusjen er av høy kvalitet og enkel å installere. Dusjdørene er reversible.
Linjeglassets regelmessige struktur beskytter mot innsyn, samtidig som det slipper inn lys og møter Empires minimalistiske formspråk.
Macro Design gir 20 års garanti på Empire.
Macro Design gir 20 års garanti på Empire.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DEL7612578SLI |
| Profil | Sort Matt |
| Design | A: 760 mm, B: 2045 mm, Fast vegg: 1250 mm, Dør: 780 mm |
| Glasstype | Linjeglass |
| Høyde | 2010 mm |
| Dybde | 760 mm |
| Håndtak | Håndtaksprofil |
| Serie | Empire |
| Farge | Sort |
| Justerbar | 0-15 mm |
| Hengsling | Vendbar |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Type | Dusjhjørne |
| Glasstykkelse | 8 mm |
| RSK-nr | 7310765 |
| EAN-nr | 7332512230082 |


