
Dusjhjørne Macro DesignEmpire L med SprosserStørrelse: 960x950x980 mm
19 291 kr21 434 kr
Spar 10 %
Kampanje
Størrelse
Bredde

Empire L med Sprosser
Størrelse: 960x950x980 mm19 291 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjhjørne Macro Design Empire L med sprosser er, med sine aluminiumsprofiler rundt hele glasset og 6 mm herdet klart glass, en robust dusj med industrielt design. Empire passer for deg som ønsker å skape dramatikk og kontrast på badet ditt.
Dusjen er av høy kvalitet og enkel å installere. De avtagbare sprinklene sitter på utsiden for enklere rengjøring og er som profilene av aluminium. Høyden er 2010 mm og dørene er vendbare.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DEL869598SGKL |
| Størrelse | 960x950x980 mm |
| Bredde | 860 mm |
| Glasstype | Klart Glass med sprosser |
| Høyde | 2010 mm |
| Dybde | 1975 mm |
| Håndtak | Håndtak |
| Serie | Empire |
| Farge | Gun Metal |
| Vekt | 117 kg |
| Justerbar | 15 mm |
| Hengsling | Vendbar |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Type | Dusjhjørne |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7311824 |
| EAN-nr | 7332512234943 |
