
Dusjhjørne Macro DesignSpirit J800x1170x1970 mm, Matt Aluminium, Klart Glass
35% PÅ MACROS PRISLISTE
10 390 kr
Størrelse
Profil: Matt aluminium

Spirit J
800x1170x1970 mm, Matt Aluminium, Klart Glass10 390 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stort dusjhjørne fra Macro i stilig J-formet design som gir det lille ekstra. Her er det plass til dobbelte dusjsett slik at dere kan dusje samtidig. Det passer også godt for mange eldre, da mange ønsker en romslig dusj med plass til en stol.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DHSJN81117KL |
| Glasstype | Klart Glass |
| Profil | Matt aluminium |
| Størrelse | 800x1170 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Høyde | 1970 mm |
| Lengde | 1170 mm |
| Håndtak | Knott |
| Serie | Spirit |
| Antall Dører | 2 st |
| Blandebatteri | Nei |
| Justerbar | 0-17 mm |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Type | Dusjhjørne |
| Justerbar | Ja |
| RSK-nr | 7380464 |
| EAN-nr | 7332512109821 |




