
Dusjhjørne Macro DesignSpirit Swing Foldbar900x800 mm, Svart, Frostet Glass med Knott
35% PÅ MACROS PRISLISTE
9 527 kr10 585 kr
Spar 10 %
Kampanje
13h igjen!
Størrelse (mm)
Håndtak: Knott
Profil: Sort
Glasstype: Frostet Glass

Spirit Swing Foldbar
900x800 mm, Svart, Frostet Glass med Knott9 527 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Dusjhjørne Macro Design Spirit Swing Foldbar er et elegant dusjhjørne med en fast vegg og en foldbar dør som kan brettes på midten, med en lydløs hevefunksjon som gjør at du enkelt kan trå inn i dusjen uten problemer. En smart løsning for deg som ikke har så mye plass, men likevel ønsker den luksuriøse følelsen på badet. Det første målet refererer til dusjveggen (vegg x dør).
Varemerke
Beskrivelse
Dusjhjørne Macro Design Spirit Swing Foldbar er et elegant dusjhjørne med en fast vegg og en foldbar dør som kan brettes på midten, med en lydløs hevefunksjon som gjør at du enkelt kan trå inn i dusjen uten problemer. En smart løsning for deg som ikke har så mye plass, men likevel ønsker den luksuriøse følelsen på badet. Det første målet refererer til dusjveggen (vegg x dør).
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DSVSV98SIC |
| Glasstype | Frostet Glass |
| Profil | Sort |
| Håndtak | Knott |
| Størrelse | 900x800 mm |
| Design | Vegg: 900 mm, Dør: 800 mm |
| Bredde | 900 mm |
| Høyde | 1970 mm |
| Lengde | 800 mm |
| Serie | Spirit |
| Antall Dører | 1 st |
| Blandebatteri | Nei |
| Justerbar | 0-17 mm |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Produkttype | Dusjhjørne |
| Justerbar | Ja |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7304174 |
| EAN-nr | 7332512217694 |







