


Velg Størrelse (mm)
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 349 kr

Dusjhjørne Svedbergs Skoga med en fast veggskjerm med dusjstang (maks 105 cm), gulvfeste og transparent tetningslist mot gulv samt en sammenleggbar dør som kan åpnes (180°) med transparent tetningslist mot gulv og mellom glasset. Døren kan åpnes/vikes innover, praktisk når man har møbler i veien utenfor dusjen. Dusjhjørnet er terskelfri som gjør det handikappvennlig. Herdet sikkerhetsglass 6 mm. Døråpning 60-90 cm. Leveres med integrert håndtak.
Varemerke
Beskrivelse
Dusjhjørne Svedbergs Skoga med en fast veggskjerm med dusjstang (maks 105 cm), gulvfeste og transparent tetningslist mot gulv samt en sammenleggbar dør som kan åpnes (180°) med transparent tetningslist mot gulv og mellom glasset. Døren kan åpnes/vikes innover, praktisk når man har møbler i veien utenfor dusjen. Dusjhjørnet er terskelfri som gjør det handikappvennlig. Herdet sikkerhetsglass 6 mm. Døråpning 60-90 cm. Leveres med integrert håndtak.
Veggprofiler tillater rørtrekking 30 mm fra vegg. Dusjene kan kompletteres med byggprofiler med dybde 30 alternativt 50 mm.
Høyde 198 cm (201 cm øvre kant stag).
Høyde 198 cm (201 cm øvre kant stag).
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Glasstype | Klarglass |
| Profil | Blank aluminium |
| Høyde | 1980 mm |
| Håndtak | Integrert |
| Serie | Skoga |
| Farge | Aluminium |
| Hengsling | Vendbar |
| Form | Rett |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Justerbar | 690-710/820-840, 790-810/820-840, 890-910/820-840, 990-1010/820-840 mm |
| Materiale | Herdet sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Produkttype | Dusjhjørne |
| Garanti | 20 år |
