


Dusjhjørne SvedbergsSkoga Rett800x800 mm, Profil: Matt aluminium, Frostet glass med Knott
1 anmeldelse
20% på Svedbergs prisliste
8 304 kr
Profil: Matt aluminium
Størrelse
Glasstype: Frostet glass
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 349 kr

Dusjhjørne Svedbergs Skoga Rett består av to dører med gjennomsiktig tetningslist i bunnen. Dørene kan foldes innover når dusjen ikke er i bruk, og frigjør maksimal gulvplass. Dusjhjørnet har ingen terskel, noe som gjør dem handikapvennlige. Herdet sikkerhetsglass 6 mm. Døråpning 85-127 cm.
Varemerke
Beskrivelse
Dusjhjørne Svedbergs Skoga Rett består av to dører med gjennomsiktig tetningslist i bunnen. Dørene kan foldes innover når dusjen ikke er i bruk, og frigjør maksimal gulvplass. Dusjhjørnet har ingen terskel, noe som gjør dem handikapvennlige. Herdet sikkerhetsglass 6 mm. Døråpning 85-127 cm.
Knotter følger med i samme farge som profilen, ønskes et håndtak eller knotter i annen farge så kan det også kjøpes til.
Veggprofil tillater rørtrekking 30 mm fra vegg. Dusjveggene kan kompletteres med byggprofiler med dybde 30 alternativt 50 mm. Samtlige mål er vendbare for høyre alt. venstreplassering av dusjhjørnet.
Veggprofil tillater rørtrekking 30 mm fra vegg. Dusjveggene kan kompletteres med byggprofiler med dybde 30 alternativt 50 mm. Samtlige mål er vendbare for høyre alt. venstreplassering av dusjhjørnet.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 60501388 |
| Glasstype | Frostet glass |
| Størrelse | 800x800 mm |
| Profil | Matt aluminium |
| Høyde | 1980 mm |
| Håndtak | Knott |
| Serie | Skoga |
| Antall Dører | 2 st |
| Farge | Aluminium |
| Justerbar | 790-810/790-810 mm |
| Hengsling | Vendbar |
| Materiale | Herdet sikkerthetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Type | Dusjhjørne |
| Overflatebehandling | Herdet |
| Produsentens Art.Nr. | 60501388 |
| Vendbar | Ja |
| Garanti | 20 år |
| Justerbar | Ja |
| RSK-nr | 7331706 |
| EAN-nr | 7323100209115 |
| Nobb | 55042884 |








