


Dusjhjørne SvedbergsSkoga Rett900x900 mm, Profil: Sort matt aluminium, Røykfarget glas med Integrert håndtak
1 anmeldelse
20% på Svedbergs prisliste
8 304 kr
Profil: Sort matt aluminium
Størrelse
Glasstype: Røkfarget glass
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 349 kr

Dusjhjørne Svedbergs Skoga Rett består av to dører med gjennomsiktig tetningslist i bunnen. Dørene kan foldes innover når dusjen ikke er i bruk, og frigjør maksimal gulvplass. Dusjhjørnet har ingen terskel, noe som gjør dem handikapvennlige. Herdet sikkerhetsglass 6 mm. Døråpning 85-127 cm.
Varemerke
Beskrivelse
Dusjhjørne Svedbergs Skoga Rett består av to dører med gjennomsiktig tetningslist i bunnen. Dørene kan foldes innover når dusjen ikke er i bruk, og frigjør maksimal gulvplass. Dusjhjørnet har ingen terskel, noe som gjør dem handikapvennlige. Herdet sikkerhetsglass 6 mm. Døråpning 85-127 cm.
Dusjhjørnet leveres med integrert håndtak.
Veggprofil tillater rørtrekking 30 mm fra vegg. Dusjveggene kan kompletteres med byggprofiler med dybde 30 alternativt 50 mm. Samtlige mål er vendbare for høyre alt. venstreplassering av dusjhjørnet.
Veggprofil tillater rørtrekking 30 mm fra vegg. Dusjveggene kan kompletteres med byggprofiler med dybde 30 alternativt 50 mm. Samtlige mål er vendbare for høyre alt. venstreplassering av dusjhjørnet.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 60511299 |
| Glasstype | Røkfarget glass |
| Størrelse | 900x900 mm |
| Profil | Sort matt aluminium |
| Høyde | 1980 mm |
| Håndtak | Integrert |
| Serie | Skoga |
| Antall Dører | 2 st |
| Farge | Sort |
| Justerbar | 890-910/890-910 mm |
| Hengsling | Vendbar |
| Materiale | Herdet sikkerthetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Type | Dusjhjørne |
| Overflatebehandling | Herdet |
| Produsentens Art.Nr. | 60511299 |
| Vendbar | Ja |
| Garanti | 20 år |
| Justerbar | Ja |
| RSK-nr | 7331783 |
| EAN-nr | 7323100226457 |
| Nobb | 55043966 |








