







Størrelse (mm)

Rymd Rett
900x900 mm6 898 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 449 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjkabinett Rymd er et stilrent, prisgunstig og lettmontert dusjkabinett med hjørneinngang. Utstyrt med 6 mm herdet sikkerhetsglass og et stabilt kar i hvit akryl. Blandebatteri, takdusjsett og hånddusj følger med.
Dette produktet har blitt utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at produktet har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å levere et prisgunstig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetsikres per europeisk standard.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 401053588 |
| Størrelse | 900x900 mm |
| Bredde | 900 mm |
| Glasstype | Klarglas |
| Profil | Aluminium |
| Høyde | 2250 mm |
| Dybde | 900 mm |
| Serie | Rymd |
| Antall Dører | 2 st |
| Farge | Svart |
| Blandebatteri | Ja |
| Takdusj | Ja |
| Hånddusj | Ja |
| Fotmassasje | Nei |
| Massasjemunnstykke | Nei |
| Vekt | 75,5 kg |
| Bunnplate inkludert | Ja, akryl |
| Materiale | Härdat säkerhetsglas |
| Plassering | Hörn |
| Form | Rak |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Produkttype | Duschkabin |
| Termostat | Ja |
| EAN-nr | 7330027152851 |
