


Dusjkabinett Macro DesignFlow Front med Infellt Armatur910x910 mm, Hvit Profil, Klart Glass
17 541 kr19 490 kr
Spar 10 %
Kampanje
6h igjen!
Glasstype: Klart Glass
Størrelse

Flow Front med Infellt Armatur
910x910 mm, Hvit Profil, Klart Glass17 541 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett med smarte detaljer. Kabinettet leveres med oppbevaringshyllemed integrert blandebatteri og takdusj.
Øvrig
- Bredt modellutvalgbr>- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkelt å montere
- 20 års garanti
- Bredt modellutvalgbr>- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkelt å montere
- 20 års garanti
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DKFFIB99VKL |
| Glasstype | Klart Glass |
| Størrelse | 910x910 mm |
| Bredde | 910 mm |
| Profil | Hvit |
| Høyde | 2180 mm |
| Dybde | 910 mm |
| Serie | Flow |
| Blandebatteri | Ja |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Type | Dusjkabinett |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7371011 |
| EAN-nr | 7332512204182 |






