


Dusjkabinett Macro DesignFlow Front med Infellt Armatur810x810 mm, Hvit Profil, Klart Glass
35% PÅ MACROS PRISLISTE
19 490 kr
Størrelse (mm)
Glasstype: Klart Glass

Flow Front med Infellt Armatur
810x810 mm, Hvit Profil, Klart Glass19 490 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett med smarte detaljer. Kabinettet leveres med oppbevaringshyllemed integrert blandebatteri og takdusj.
Øvrig
- Bredt modellutvalgbr>- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkelt å montere
- 20 års garanti
- Bredt modellutvalgbr>- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkelt å montere
- 20 års garanti
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DKFFIB88VKL |
| Glasstype | Klart Glass |
| Størrelse | 810x810 mm |
| Bredde | 810 mm |
| Profil | Hvit |
| Høyde | 2180 mm |
| Dybde | 810 mm |
| Serie | Flow |
| Blandebatteri | Ja |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Produkttype | Dusjkabinett |
| RSK-nr | 7371013 |
| EAN-nr | 7332512204205 |






