


Dusjkabinett Macro DesignFlow Rett med Armatur
fra15 845 krfra17 605 kr
Spar 10 %
Kampanje
Velg Glasstype
Velg Størrelse
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett med smarte detaljer Kabinettet leveres med en oppbevaringshylle med hånddusj og utenpåliggende blandebatteri.
Øvrig
- Bredt modellutvalg
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere
- 20 års garanti
- Bredt modellutvalg
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere
- 20 års garanti
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DKFRYB88VKLM |
| Glasstype | Ice/Hvit bakvegg, Klart Glass, Klart Glass/Hvit bakvegg |
| Størrelse | 810x810, 910x910 mm |
| Bredde | 810, 910 mm |
| Profil | Hvit |
| Høyde | 2020 mm |
| Dybde | 810, 910 mm |
| Serie | Flow |
| Blandebatteri | Ja |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Type | Dusjkabinett |
| Glasstykkelse | 6 mm |



