


Dusjkabinett Macro DesignFlow Rett med Armatur910x910 mm, Hvit Profil, Klart Glass
15 845 kr17 605 kr
Spar 10 %
Kampanje
6h igjen!
Glasstype: Klart Glass
Størrelse

Flow Rett med Armatur
910x910 mm, Hvit Profil, Klart Glass15 845 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett med smarte detaljer Kabinettet leveres med en oppbevaringshylle med hånddusj og utenpåliggende blandebatteri.
Øvrig
- Bredt modellutvalg
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere
- 20 års garanti
- Bredt modellutvalg
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere
- 20 års garanti
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DKFRYB99VKL |
| Glasstype | Klart Glass |
| Størrelse | 910x910 mm |
| Bredde | 910 mm |
| Profil | Hvit |
| Høyde | 2020 mm |
| Dybde | 910 mm |
| Serie | Flow |
| Blandebatteri | Ja |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rett |
| Type | Dusjkabinett |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7371028 |
| EAN-nr | 7332512208784 |





