




Dusjkabinett Macro DesignFlow Semi med Armatur810x810x1800 mm, Hvit Profil, Klart Glass
3 anmeldelser
35% PÅ MACROS PRISLISTE
20 270 kr
Størrelse (mm)
Høyde
Profil: Hvit
?
Glasstype: Klart Glass

Flow Semi med Armatur
810x810x1800 mm, Hvit Profil, Klart Glass20 270 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett, full av smarte detaljer.Stabilt, fleksibelt og nøye utformet ned til minste detalj. Med et dusjkabinett slipper du sprut utenfor dusjen og du har større frihet med hensyn til plassering. Stilrene Flow har innebygd oppbevaring og et ekstra lavt, behagelig inntrinn, og serien finnes i flere modeller og utførelser. Kabinettet leveres med oppbevaringshylle med hånddusj og utenpåliggende blander (Nifty Dusjbatteri cc 150).
Varemerke
Beskrivelse
Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett, full av smarte detaljer.Stabilt, fleksibelt og nøye utformet ned til minste detalj. Med et dusjkabinett slipper du sprut utenfor dusjen og du har større frihet med hensyn til plassering. Stilrene Flow har innebygd oppbevaring og et ekstra lavt, behagelig inntrinn, og serien finnes i flere modeller og utførelser. Kabinettet leveres med oppbevaringshylle med hånddusj og utenpåliggende blander (Nifty Dusjbatteri cc 150).
Øvrig
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere med minimalt med skruer da mange av delene har klemfunksjon
- 20 års garanti
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere med minimalt med skruer da mange av delene har klemfunksjon
- 20 års garanti
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DKFSYB88VKLL |
| Glasstype | Klart Glass |
| Profil | Hvit |
| Størrelse | 810x810 mm |
| Bredde | 810 mm |
| Høyde | 1800 mm |
| Dybde | 810 mm |
| Serie | Flow |
| Blandebatteri | Ja |
| Takdusj | Nei |
| Hånddusj | Ja |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rund |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Produkttype | Dusjkabinett |
| RSK-nr | 7365936 |
| EAN-nr | 7332512208319 |





