




Dusjkabinett Macro DesignFlow Semi med Armatur810x910x2020 mm, Hvit Profil, Klart Glass
15 845 kr17 605 kr
Spar 10 %
Kampanje
6h igjen!
Glasstype: Klart Glass
Profil: Hvit
Størrelse
Høyde

Flow Semi med Armatur
810x910x2020 mm, Hvit Profil, Klart Glass15 845 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett, full av smarte detaljer.Stabilt, fleksibelt og nøye utformet ned til minste detalj. Med et dusjkabinett slipper du sprut utenfor dusjen og du har større frihet med hensyn til plassering. Stilrene Flow har innebygd oppbevaring og et ekstra lavt, behagelig inntrinn, og serien finnes i flere modeller og utførelser. Kabinettet leveres med oppbevaringshylle med hånddusj og utenpåliggende blander (Nifty Dusjbatteri cc 150).
Varemerke
Beskrivelse
Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett, full av smarte detaljer.Stabilt, fleksibelt og nøye utformet ned til minste detalj. Med et dusjkabinett slipper du sprut utenfor dusjen og du har større frihet med hensyn til plassering. Stilrene Flow har innebygd oppbevaring og et ekstra lavt, behagelig inntrinn, og serien finnes i flere modeller og utførelser. Kabinettet leveres med oppbevaringshylle med hånddusj og utenpåliggende blander (Nifty Dusjbatteri cc 150).
Øvrig
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere med minimalt med skruer da mange av delene har klemfunksjon
- 20 års garanti
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere med minimalt med skruer da mange av delene har klemfunksjon
- 20 års garanti
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DKFSYB89VKL |
| Glasstype | Klart Glass |
| Profil | Hvit |
| Størrelse | 810x910 mm |
| Bredde | 810 mm |
| Høyde | 2020 mm |
| Dybde | 910 mm |
| Serie | Flow |
| Blandebatteri | Ja |
| Takdusj | Nei |
| Hånddusj | Ja |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Type | Dusjkabinett |
| Form | Rund |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| RSK-nr | 7365940 |
| EAN-nr | 7332512208357 |





