


Dusjkabinett Macro DesignFlow Semi med Armatur910x710x2020 mm, Matt aluminium Profil, Klart Glass/Hvit bakvegg
3 anmeldelser
35% PÅ MACROS PRISLISTE
18 970 kr
Størrelse (mm)
Høyde
Profil: Matt aluminium
?
Glasstype: Klart Glass/Hvit bakvegg

Flow Semi med Armatur
910x710x2020 mm, Matt aluminium Profil, Klart Glass/Hvit bakvegg18 970 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett, full av smarte detaljer.Stabilt, fleksibelt og nøye utformet ned til minste detalj. Med et dusjkabinett slipper du sprut utenfor dusjen og du har større frihet med hensyn til plassering. Stilrene Flow har innebygd oppbevaring og et ekstra lavt, behagelig inntrinn, og serien finnes i flere modeller og utførelser. Kabinettet leveres med oppbevaringshylle med hånddusj og utenpåliggende blander (Nifty Dusjbatteri cc 150).
Varemerke
Beskrivelse
Dusjkabinett Macro Design Flow er et fleksibelt dusjkabinett, full av smarte detaljer.Stabilt, fleksibelt og nøye utformet ned til minste detalj. Med et dusjkabinett slipper du sprut utenfor dusjen og du har større frihet med hensyn til plassering. Stilrene Flow har innebygd oppbevaring og et ekstra lavt, behagelig inntrinn, og serien finnes i flere modeller og utførelser. Kabinettet leveres med oppbevaringshylle med hånddusj og utenpåliggende blander (Nifty Dusjbatteri cc 150).
Øvrig
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere med minimalt med skruer da mange av delene har klemfunksjon
- 20 års garanti
- Støpemarmorkar
- Skjult avløp
- Enkel å montere med minimalt med skruer da mange av delene har klemfunksjon
- 20 års garanti
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DKFSYB97NKLV |
| Glasstype | Klart Glass/Hvit bakvegg |
| Profil | Matt aluminium |
| Størrelse | 910x710 mm |
| Bredde | 910 mm |
| Høyde | 2020 mm |
| Dybde | 710 mm |
| Serie | Flow |
| Blandebatteri | Ja |
| Takdusj | Nei |
| Hånddusj | Ja |
| Materiale | Herdet Sikkerhetsglass |
| Plassering | Hjørne |
| Form | Rund |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Produkttype | Dusjkabinett |
| RSK-nr | 7365969 |
| EAN-nr | 7332512208647 |





